Opinie

Wspaniałe zajęcia, ogromna fachowość - ruch dla osób w każdym wieku, również po urazach i kontuzjach. Wyciszenie stresu przy ujmującej oryginalnej muzyce, a do tego bardzo fajna grupa ćwiczących - rożny wiek i umiejętności - co w żadnym razie nie jest przeszkodą. Bardzo polecam. Jest SUPER !!!

Joanna W.

Ewa Błaszkowska to kolejna nasza trenerka Tai Chi. Z pełną odpowiedzialnością możemy napisać, że wszystkie jej zajęcia, i te przed przymusową izolacją i te on line są wspaniałe. Bardzo dobrze pokazuje każdy ruch, zatrzymuje się na ważnych elementach- możemy przyglądnąć się dłoniom, palcom, stopom itd. To czego nasze ciała nie zdążyły jeszcze opanować możemy uświadomić sobie dzięki jej cierpliwości i zrozumieniu indywidualnych problemów. Ewa jest także otwarta na wszelkie sugestie i prośby o pomoc w indywidualnych problemach. Szybko reaguje dodatkowymi ćwiczeniami i wskazówkami. Motywuje nas do ruchu i spokoju wewnętrznego. Dziękujemy Ewo i polecamy Cię wszystkim... I jeszcze jedno napisałam to w imieniu swoim i męża.

Katarzyna T.

Od wielu lat uczestniczę w różnego rodzaju terapiach, trochę z przekory a trochę z potrzeby poznania siebie. Dzięki udziałowi w zajęciach z Ewą nauczyłem się skutecznych metod wyciszania się i nieulegania emocjom. Powiem szczerze, czasem ciężko było wygospodarować czas ale... było warto :-). Gorąco wszystkim polecam.

Mariusz B.

Ćwiczenia Taichi powodują wyciszenie, spokój, dążą do równowagi fizycznej i umysłowej. Zajęcia z Ewą to czysta przyjemność. Profesjonalizm, cierpliwość, respektowanie ograniczeń każdego z osobna- podejście indywidualne a przy tym realizowanie programu. Ewa inspiruje, motywuje ,,..aby nam się chciało..."Dziękuję Ewa za to,,... że Ci się CHCE.."!!!

Alina P.

Taiji wzmacja, uzdrawia i relaksuje. Ewa Błaszkowska wspiera, inspiruje, prowadzi. Myślę, że to połączenie ideane!

Kasia D.

Ograniczenia spowodowane koronawirusem stały się dla Ewy prawdziwą inspiracją do stworzenia profesjonalnych zajęć on-line. Jest to fantastyczny przykład na "chcieć-to móc" Gorąco polecam dla Wszystkich, którzy chcieliby wprowadzić w swoje życie niesamowitą mieszankę sportu połączonego z uporządkowaniem i wyciszeniem.

Robert P.

Polecam gorąco każdemu, kto szuka spokoju, pozytywnej energii, równowagi ciała i umysłu. Ewa, dziękuję!!

Ewa M.

Bardzo dziękuję za trening. Był mega odprężający, w końcu mogłem się wyluzować :-)

Paweł K.

ENERGIA prowadzącej,  która inspiruje,  i zajęcia,  które dają wewnętrzną wolność i odporność na stres.

Ewa W.